Cum poti ajuta

motivatie2

Motivatie

In peste 20 de ani de activitate, au fost derulate programe sociale bine definite care au adunat, sub umbrela asociatiei, copii indrumati spre educatie si cunoastere, copii bolnavi, familii monoparentale, familii aflate in situatii limita, persoane varstnice, fara ajutor.

Sponsori, membri, voluntari si parteneri au crezut de-a lungul anilor in proiectele noastre, implicandu-se cu multa daruire. Realizarile sunt meritul acestor oameni minunati precum si a echipei care a activat in acesti ani cu profesionalism si suflet.

Incercati sa contribuiti si sa-i convingeti si pe altii sa o faca! Ajutati-ne sa continuam povestea care aduce un zambet de speranta pe chipul celor cu care viata este mai putin generoasa!

chat_icon

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la:

Telefon: 021.332.75.96

E-mail: asociatiapentrufamilie@yahoo.fr

Persoana de contact: Iosefina Badea

document_icon

Date de identificare

Asociatia PENTRU FAMILIE

CUI: 7609680

Cod IBAN: RO30BRDE410SV21219904100

chat_icon

Fiti voluntari! Sprijiniti-ne cu entuziasm, recomandari si propuneri.

Directionati 2% din impozitul pe venit

Sustineti-ne cu donatii pentru proiectele in derulare

Ajutati cu donatii de imbracaminte, jucarii, alimente

document_icon

Directionati 20% din impozitul pe profit catre proiectele in derulare sau sustineti un proiect propus de compania dumneavoastra

Sprijiniti cu donatii in produse

Alaturati-va noua prin voluntariat corporatist

Multumim pentru implicare si generozitate!